מסכי גלילה

על מסכי גלילה ופרגולות הצללה

מסכי גלילה מאפשרות סגירה של אזור הפרגולה, לשם התאמה אישית של מרחב הפרגולה. מסכי גלילה יכולים להיות ידניים או חשמליים, בהתאם למידת ההשקעה שבעל הפרגולה מוכן לה. כאשר השימוש במסך הגלילה אינו תכוף במיוחד, לדוגמא רק בחילופי העונות, ניתן להסתפק בידני. כאשר השימוש במסך הוא מסיבי ויומיומי, מומלץ להתקין מנגנון למסך חשמלי. סגירת הפרגולה עם מסך הגלילה, מאפשרת פתיחה וסגירה נוחה של הפרגולה בכל נקודה. מסכי הגלילה אף מאפשרים, אטימה מלאה של המתחם והתאמתו גם לתנאי מזג אוויר חורפיים.

פתרון פונקציונאלי

שימוש בפתרון הצללה של מסך גלילה לפרגולה בעל אטימה מוחלטת, מאפשר להשתמש בפרגולה בכל מזג אוויר, בהתאם לצורך. ניתן להביא להצללה חלקית או לפתיחה מלאה, תוך דקות סגורות בקלות. מסכי גלילה באזור המרכז מגיעים עם מסילות אלומיניום תואמות בשני הצדדים. הוספת מנוע חשמלי מקל, על השימוש ומאפשר שליטה מלאה בפרגולה ושינוי של המצבים, באמצעות גלילה בהתאם לצרכים. מסך גלילה לפרגולה כיום נעשה נפוץ מאוד והוא מספק פתרון פונקציונלי, למגוון צרכים של רבים בתחום. מסכי גלילה יכולים להעניק הגנה מלאה מפני מזג האוויר, לצד פרטיות מלאה. ניתן כך להוסיף חדר לבית, בעלות נמוכה והוא נשאר זמין להתקנה מהירה בעת הצורך.

כיווני אוויר ואור

כאשר מדובר על פרגולה בחצר או במרפסת הפונה לכיוון מערב ומזרח, מסכי גלילה באזור המרכז המופעלים על ידי מנוע חשמלי, הם הפתרון המיטבי. אפשר לשלוט היטב ברמת ההצללה ולספק את ההגנה הדרושה בקיץ מפני השמש החזקה. ניתן להתאים את המסכים במדויק למבנה הפרגולה. מסך גלילה מותאם אישית, יכול לספק פתרון מושלם מפני השמש, במחיר אטרקטיבי. המסכים יכולים להפוך כל חצר או מרפסת, למרחב שניתן להשתמש בו לצרכים חברתיים ומשפחתיים בכל עונות השנה.

מסכי גלילה איכותיים

חשוב לרכוש את המסכים מחברה איכותית כמו, פרגולות התיכון  שבאתר החברה אתם קוראים מאמר זה. הדבר יכול להבטיח לכם, מוצר איכותי הנשמר במצב פונקציונלי לאורך שנים רבות. מלבד היתרון העיצובי של המסכים, הכולל מראה חדשני ומודרני, המסכים יכולים לתרום גם מבחינה אנרגטית ולהוריד את הצורך בחשמל. באמצעותם ניתן לווסת באופן טבעי, את הטמפרטורה בתוך המבנה. צרו קשר כאן באתר עם חברת פרגולות התיכון, לשם תכנון והתאמה אישית, של פתרונות הצללה בעיצובים מתקדמים ובמחירים משתלמים במיוחד.

דילוג לתוכן